Restaurační židle, barové židle, restaurační lavice nebo stoly.

Již v 50. letech se vyráběly ve Strážnici kvalitní židle především na export. Na tuto tradici jsme navázali a pokračujeme ve výrobě i v současnosti. Portfolio výrobků jsme rozšířili o další výrobky jako jsou barové židle, čalouněné lavice, barové a jídelní stoly. Vždy klademe důraz na ergonomii, kvalitu zpracování a konstrukční pevnost. Právě proto můžeme našim zákazníkům nabídnout nadstandardní záruku právě na konstrukční pevnost.

Naše židle jsou vhodné do hodsody, do heren nebo restaurací typu fast food.

Pro celočalouněné židle dpoporučujeme použít odolné materiály se snadnou údržbou.

Naše čalouněné židle se výborně hodí pro kombinaci s čalouněnými lavicemi

 

Dřevěné židle s/bez čalounění vyrábíme v mnoha variantách a bervných provedení. Vždy ale s nadstandardní zárukou na konstrukční pěvnost.

Čalouněné lavice vyrábíme v základních modulech a není problém vyrobit atypické šířky přesně podle požadavku zákazníka.

 

 

Čalouněné lavice vyrobíme na zakázku ze standardních modulů, proto můžeme nabídnout maximální fexibilitu a příznivou cenu jako za sériově vyráběné moduly.

Čalouněné lavice upravíme přesně podle Vašich představ. Není problém více barevné čalounění ani atypické úpravy rozměrů.

 

Čalouněné lavice

Ke každému modelu židle nabízíme její variantu v provedení barové židle. Naše výrobky tak tvoří designovou rodinu a Vy můžete bez problémů ladit interiér provozovny.

Pro kavárny a restaurace vyrábíme čalouněná restaurační křesla. Potah, provedení a barvu dřeva si sami zvolíte. Opět nabízíme úpravu provedení podle potřeb a přání zákazníka.

Lounge bary, kluby nebo kavárny vyniknou, když můžete kombinovat barevné provedení čalounění a navzájem kombinovat jednotlivé výrobky v podobných barvách.

Všechny naše výrobky naleznete v e-shopu www.gastronabytek24.cz.