Nábytek pro kulturní domy, do sokolovny a občanskou vybavenost.

Zkušenosti s výrobou nábytku do zátěžových provozů (restaurace, gastronomie obecně) jsme zúročili při výrobě nábytku pro kulturní domy, do sokoloven, společenských sálů a pro občanskou vybavenost obecně. Židle i stoly nejen pro kulturní domy jsou vyráběny s důrazem na konstrukční pevnost, odolnost a praktičnost.

U dřevěných židlí oceníte u vybraných modelů možnost stohování a jejich uskladnění v době nepotřeby.

Stoly vyrábíme se zesílenou konstrukcí bočních lubů (minimalizující možnost poškození při manipulaci) a se zesílenou konstrukcí stolové desky se zvýšenou odolností povrchu. ABS hrany desky jsou lepené vodoodpudivým lepidlem, minimalizujícím škody vzniklé dloiuhodobým působením vody.

                               Židle pro kulturní domy

Konstrukční pevnost židlí
Na rozdíl od židlí, které používají pouze šroubované spoje (nejčastěji zadní noha do sedadlového rámu), jsou naše židle bezúdržbové. Lepený spoj je stabilně pevný po celou dobu používání. Šroubované spoje doporučují výrobci (avšak nikoliv již prodejci) po určitém čase kontrolovat a dotáhnout, jinak hrozí uvolnění spojů a postupné rozviklání. I proto nabízíme minimální záruku 4 roky na konstrukční pevnost (po dohodě lze záruční dobu prodpoužit).

Pohodlí židlí
Využíváme našich zkušeností s výrobou sedacího nábytku pro segment HORECA. K čalounění sedáků a opěradel používáme pěny v odpovídající sedákové kvalitě. Velmi často najdete v naši nabídce konstrukci s použitím plochých ocelových pružin v sedáku nebo sendvičovou strukturu sedací pěny. 

Stohování židlí
Oceňovanou vlastností našich židlí do kulturních domů je možnost stohování, kdy v době nepotřeby židlí tyto uskladníte na malém prostoru. Je rozdíl mezi mezi stohováním židlí a skládáním židlí na sebe. Naše židle jsou opravdu stohovatelné. Právě kvůli pevné konstrukci (a proto vyšší hmotnosti) nepotřebují dodatečnou nožní vzpěru a při stohování lépe využívají prostor. Stohované židle jsou bezpečně uložené a nehrozí zhroucení „komínu“ skládaných židlí.

Odolné potahové látky

Samozřejmostí je nabídka odolných potahových materiálů, nejčastěji s hydrofobní vodoodpudivou úpravou nebo materiálů se zvýšenou mechanickou odolností.

                           Stoly pro kulturní domy

Konstrukční pevnost dřevěných stolů stolů je garantována zejména použitím přesně zafrézovaných a usazených kovových rohových spojů v lubu konstrukce. V kombinaci s důmyslným řešením spojení obvodových lubů (kostry stolu) a stolové desky, dostáváte stabilní, odolný a vysoce funkční stůl pro profesionální použití.

 Při použití standardní plastové spojky, která je pouze naražená do lubu stolu, může dojít ke snadnému vytržení/oddělení desky stolu při manipulac. Naše řešení spočívá v dokonalém a pevném spojení šroby.

 

Jako výrobci stolů pro profesionální gastronomii garantujeme barevnou shodu laminovaných dílů stolu (stolových desek a bočních lubů) s barvou masivních noh.

 

 

Klademe důraz na celkový vzhled. Každý typ židle si žádá „svůj“ stůl. Lehké subtilní židle se skvěle doplňují s podobnými stoly, naopak honosnější židle si říkají o kombinaci se stoly podobného vzhledu.

Právě proto nabízíme stoly s rozměry noh 45 x 45 až 55 x 55 mm, se sílou horní desky od 18, 25 až po 36 mm. Přičemž záruka na konstrukční pevnost není limitována zvolenými rozměry. Síla noh nebo stolové desky nijak neovlivňuje pevnost stolu.

Nohy stolu jsou vyrobeny pouze z masivního dřeva v plném profilu. Stolovou desku chrání 2 mm ABS hrany. Pro lepení hrany používáme vodoodpudivé lepidlo, které minimalizuje případné oddělení hrany působením vlhkosti (nejčastěji polité ubrusy, neuklizené stoly po ukončení společenské události, atp.).

                          Tichý provoz

Použitím vhodného podlahového kluzáku pro židle a stoly ochráníte podlahu před poškozením. Významnou výhodou je také tichý provoz při běžné manipulaci se židlemi. Vhodný typ podlahového kluzáku nabízíme již v ceně židle, bez dalších příplatků.

                                     Záruka

Na naše židle nabízíme minimální záruku 4 roky na konstrukční pevnost (po dohodě lze záruční dobu prodpoužit).

Na naše stoly nabízíme záruku

5 let na konstrukční pevnost (po dohodě lze záruční dobu prodloužit).