Židle pro seniory a pečovatelské domy.

Zohlednili jsme požadavky našich partnerů (domovů pro seniory, domů s pečovatelskou službou nebo připomínky individuálních zákazníků) a vyvinuli a uvedli na trh upravené židle pro seniory a pečovatelské domy. Židle se vyznačují především zesílenou konstrukční pevností s důrazem na sedací komfort. Sedák je v mnoha případech opatřen ocelovými plochými pružinami zpříjemňujícími dlouhodobé sezení. Kvalitní studené pěny v sedákové kvalitě umocňují pocit pohodlí. Sedáky jsou rozšířené a mají větší hloubku.

Židle a křesla pro seniory jsou charakteristické požadavkem na zvýšenou sedací výšku (45 – 55 cm), kterou si po dohodě s odbytovým oddělením můžete nechat individuálně upravit.

Oceňovanou vlastností u vybraných modelů je možnost odnímatelného sedáku pro jeho snadné čištění nebo výměnu.

Další vychytávkou jsou prodloužená madla v přední části loketních opěrek což usnadňuje seniorům usedání a vstávání ze židle

Židle a křesla pro seniory vyrábíme na zakázku, kdy si sami zvolíte sedací výšku a typ potahového materiálu.  V  nabídce máme jak odolné látky, vodoodpudivé/hydrofobní, se sbadbou údržbou  nebo textilní koženky pro náročné provozy, odolávající styku s tělesnými tekutinami.

Židle pro seniory

Prodloužená madla v přední části loketní opěrky usnadňuje seniorům esedání a   vstávání ze židle.

Pohodlné křeslo pro seniory

Senioři ocení ergonomické vybrání a tvarování loketní opěrky v oblasti loktů.

Vybrané modely židlí a křesel pro seniory mají odnímatelný sedák pro snadné čištění nebo výměnu.

Křesla a židle pro seniory

Mnoho z našich židlí je možné v době nepotřeby stohovat / skládat na sebe.

Křesla pro seniory pro dlouhodbé sezení
Křesla pro seniory pro dlouhodbé sezení

Křesla pro seniory pro dlouhodobé sezení jsou doplněna v sedákové části o ocelové ploché pružiny. Tato konstrukce garantuje pohodlní sezení. Sedák je prodyšný a zachovává si tvarovou stálost.

Stoly pro seniory nebo pro vozíčkáře.

Naše stoly pro seniory, osoby s tělesným postížením nebo stoly pro vozíčkáře, garantují vysokou konstrukční pevnost, stabilitu a ergonomii sezení u stolu.  Upravené boční luby umožňují zasunutí židle s loketními opěrkami až pod stůl a tím zvýšit komfort stolování.

Stoly pro seniory umožňují podjezd loketních opěrek invalidních vozíků až pod stůl. V nabídce máme také varianty stolů bez bočních lubů.

Stoly pro vozíčkáře
Stoly pro invalidy a seniory

Na mnohé stoly pro seniory nebo vozíčkáče nabízíme nadstandardní minimílně 4 letou záruku na konstrukční pevnost.

Všechny naše židle a stoly pro seniory si můžete prohlédnout, konfigurovat nebo objednat v našem e-shopu Gastronabytek24.cz.

Navštívit e-shop výrobce.